Pielęgnacja włosów Actyva Bio

Pielęgnacja i stylizacja włosów to czynności, na które w ciągu dnia poświęcamy sporo czasu. A jeżeli dobierzemy odpowiednie preparaty, włosy odwdzięczą się pięknym wyglądem, błyszczeniem i wspaniałą objętością.
W naszym salonie Natural Beauty stosujemy linii Actyva Bio. To naturalne i ekologiczne produkty o zrównoważonym składzie, stworzone w zgodzie z naturą. Firma Kemon to włoski producent z wieloletnią tradycją w branży beauty. Posiada ona własne gospodarstwa rolne, dzięki którym mogą sami hodować i wzbogacać uprawy roślin leczniczych. 20 hektarowy kawałek ziemi pod uprawy ekologiczne pozwolił na wieloletnie badania roślin pod względem ich właściwości.  I tak oto dziewanna, kocanka, len i rumian żółty to rośliny trwałe, odporne i niepotrzebujące dużej ilości wody, które jednocześnie doskonale zmiękczają i łagodzą pasma i skórę głowy. Rozwój i otwartość w sektorze „zielonych kosmetyków” pozwala nadal na opracowywanie produktów zgodnych z wymogami produktów biologicznych Cosmos Organic.

Linia kosmetyków Actyva to ekologiczne i certyfikowane kosmetyki do pielęgnacji włosów, skóry głowy i ciała. Linia ta składa się komponentów odpowiednio dostosowanych do danego rodzaju włosów.

  • Nutrizione  – przeznaczoną do włosów suchych
  • Discipline – do włosów kręconych i puszących się
  • Colore Brillante – do włosów farbowanych
  • Volume e corposite – do włosów cienkich

Pierwsza linia profesjonalnych, organicznych kosmetyków, posiadająca certyfikat Cosmos Organic, wzbogacona o opatentowaną formułę fitokompleksów, zawierająca do 97% składników pochodzenia naturalnego i do 86% certyfikowanych składników ekologicznych, które zamknięte są w opakowaniach z recyklingowanego plastiku. Kosmetyki firmy Kemon są bliskie naszej folozofii wspierania ekologicznej równowagi świata.
Pamiętaj – Optymalna pielęgnacja i stylizacja włosów pozwala na rozwiązanie wielu problemów związanych z kondycją skóry głowy oraz włosów.

Zapraszamy do nowego salonu Natural Beauty w Gdańsku, gdzie Panie Karina oraz Ola przeprowadzą dedykowane do Twojego typu włosa zabiegi.