Poznaj

Natural Beauty

Salon fryzjersko-kosmetyczny Natural Beauty w Gdańsku to miejsce, z którego wyjdziesz pozytywnie odmieniona. Zyskując na wdzięku i kobiecości.

Przez kilkanaście lat działania salonu w Gdańsku wypracowaliśmy własny, skuteczny styl dbania i kreowania urody naszych klientek. Zależy nam na wydobyciu i podkreśleniu naturalnego piękna z każdej kobiety. Dzięki opiniom klientek zbudowaliśmy silną markę i wiarygodność rynkową. Jest to najlepsza gwarancja wysokich kompetencji naszego zespołu. Oferujemy szeroki zakres zabiegów upiększających, które pozwolą profesjonalnie zatroszczyć się o fryzurę, twarz, ciało i paznokcie.

 

Specjalnością naszego salonu jest koloryzacja włosówr oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Nasi styliści czarują nożyczkami i kosmetykami, przygotowując wyjątkowe strzyżenia oraz koloryzacje podkreślające urodę. Zajmujemy się także profesjonalnym doradztwem w kwestii pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. i kreatywnymi obcięciami. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki zakres zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało – w tym zabiegi odmładzające, pielęgnujące i upiększające. Pielęgnacja skóry u naszych Klientek jest na najwyższym poziomie.

Od wielu już lat zwracamy uwagę na jakość i pochodzenie wszelkich preparatów stosowanym w naszym salonie. Chcemy, aby kosmetyki były zgodne z naszą filozofią życia – „cruelty free”  – czyli producenci nie poddają testom na zwierzętach ani swoich kosmetyków, ani ich składników czy surowców wchodzących w ich skład. Dzięki fachowej wiedzy dermatologicznej można dziś już wyodrębnić naturalne substancje czynne z ekologicznych upraw oraz wyekstrahować z nich najbardziej aktywną cząsteczkę w taki sposób, by mieć gwarancję skuteczności, zachowując jednocześnie tolerancję dla skóry. Pracujemy na produktach z certyfikatem CF oraz na wysokiej klasy urządzeniach medycznych.Dbamy o nasze klientki oraz naszą planetę.

Przeprowadzamy również depilację, stylizacje oprawy oka- henny pudrowe oraz laminacje, stylizujemy paznokcie oraz odmładzamy twarz, dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Ale przede wszystkim chodzi o podkreślenie urody w subtelny sposób, relaks i budowanie pewności siebie. W naszym salonie Natural Beauty w Gdańsku można kupić kosmetyki wielu cenionych firm oraz zasięgnąć porady od kosmetologa.

Zapraszamy do nowego salonu, który położony jest w Gdańsku Letnicy przy ul. Letnickiej 2/7. Samochody można pozostawić na parkingu przed lokalem – postój jest bezpłatny. Dla klientów mamy zawsze pyszna kawę, dobrą prasę oraz dostęp do WiFi.