Medycyna Estetyczna


Botoks Azzalure 
– jest bardzo silnie działającą naturalną toksyną powodującą zahamowanie uwalniania acetylocholiny – neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekaźnictwo impulsów między nerwami a mięśniami. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie mięśniami. Botoks Azzalure  jest równie skuteczny u mężczyzn jak i u kobiet. Botoks Azzalure stosuje się w medycynie w leczeniu różnych chorób jak zez, choroby neurologiczne przebiegające z nadmiernym napięciem mięśni, jak również nadmierną potliwości. Do likwidacji zmarszczek mimicznych stosuje się bardzo małe stężenia toksyny, które nie mają wpływu na inne elementy układu nerwowego poza okolicą w której podano zastrzyk. Zabieg jest bezpieczny i nie bolesny.


Lipoliza iniekcyjna 
-Jedną z nieinwazyjnych metod modelowania sylwetki jest lipoliza iniekcyjna, której efektem jest likwidacja tkanki tłuszczowej za pomocą innowacyjnej substancji powodującej rozpad komórek tłuszczowych. Zabieg polega na podaniu preparatu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej drogą iniekcji.Lek pozyskany z soi podaje się bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Po podaniu lecytyna przenika do wnętrza komórek tłuszczowych i powoduje rozpad trój glicerydów. Lecytyna jest następnie transportowana wraz z lipoproteidami do wątroby, gdzie ma miejsce rozpad tłuszczów i wydalenie ich z organizmu. Zabieg jest bezpieczny i nie wymaga żadnego przygotowania ani czasu rekonwalescencji, a jego skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach.


Osocze bogatopłytkowe
 – zyskuje coraz większą popularność w medycynie estetycznej dzięki doskonałym efektom i ogromnemu bezpieczeństwu. Zabieg nie niesie żadnego ryzyka immunologicznego. Jest to jeden z najbezpieczniejszych, najbardziej naturalnych dla naszego organizmu zabiegów estetycznych. Mezoterapię osoczem bogatopłytkowym możemy wykorzystywać  w terapii przeciw wypadaniu włosów, dla wzmocnienia i odmłodzenia skóry. Program biostymulacji komórek osoczem bogatopłytkowym opiera się na wykorzystaniu zdolności organizmu do regeneracji. Dzieje się to dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych zawartych w osoczu. Podając osocze bogatopłytkowe pobudzamy komórki własnego organizmu dając im sygnał do odnowy i rewitalizacji.


Powiększanie i modelowanie ust
 – kwasem hialuronowym w salonie Natural Beauty jest zabiegiem bezpiecznym, który pozwala nadać ustom pełny kształt. Możemy zarówno bardziej uwydatnić i powiększyć usta, jak i mocniej zaznaczyć kontur i łuk kupidyna. Chcemy, aby usta po zabiegu wyglądały ładnie i naturalnie. Zabieg ten cieszy się ogromną popularnością wśród naszych pacjentek. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie w zabiegach powiększania i modelowania ust.


Profhilo –
 to zabieg odmładzający. Zawarta w preparacie molekuła młodości służy modelowaniu wiotkiej skóry i przywracaniu utraconego przez upływający czas konturu twarzy. Starzenie się skóry jest naturalnym procesem, polegającym na zmniejszeniu biologicznej aktywności komórek organizmu i spowolnieniu procesów regeneracyjnych. Wraz z wiekiem skóra zaczyna tracić sprężystość i elastyczność. Pomimo że jest to proces nieunikniony, można go znacznie opóźnić, a także skutecznie walczyć z jego konsekwencjami, dzięki najnowszym osiągnięciom medycyny estetycznej.


PRX T33 – 
to innowacyjna metoda chemicznej biorewitalizacji skóry, wykorzystywana w wielu problemach dermatologicznych oraz w walce ze skutkami starzenia się skóry.  Zabieg  łączy w sobie właściwości liftingująco – odmładzające, oczyszczające i wybielające. PRX T33 może być wykonywany u osób w każdym wieku i o każdej porze roku. Peeling nie zawiera substancji fotouczulających.