Powiększanie ust kwasem hialuronowym - Gdańsk

Jak w całej Polsce, tak również w sercu Trójmiasta, Gdańsku, coraz więcej osób decyduje się na zabieg powiększania ust przy użyciu kwasu hialuronowego. Ta innowacyjna metoda modelowania ust zdobywa popularność nie tylko ze względu na swoją skuteczność, ale także dzięki precyzyjnym i bezpiecznym procedurom. Jak dokładnie wygląda ten proces oraz dlaczego warto skorzystać z usług naszych specjalistów? Odkryj tajniki zabiegu powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym.

Podstawowe informacje

Czas trwania: 60 minut

Cena: 800 zł

Wskazania do zabiegu - powiększanie ust Gdańsk

Wskazaniami do tego typu usługi może być szereg zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych aspektów. Kiedy więc warto rozważać wykonanie zabiegu? Otóż przede wszystkim wtedy, kiedy zależy nam na:

 • uzyskaniu pełniejszych, bardziej zdefiniowanych ust,
 • korekcie asymetrii ust,
 • zmniejszeniu widoczności linii marionetek oraz poprawy ogólnej jędrności skóry w okolicach ust,
 • przywróceniu młodzieńczego wyglądu poprzez redukcję drobnych zmarszczek wokół ust,
 • poprawie proporcji między ustami a resztą twarzy.

Bezpieczny i precyzyjny proces przeprowadzania zabiegu w naszej gdańskiej klinice estetycznej uwzględnia indywidualne oczekiwania pacjenta oraz gwarantuje naturalny efekt, podkreślający urodę bez nadmiernego przerysowania. Warto jednak pamiętać, że przed przystąpieniem do zabiegu, zawsze konieczna jest konsultacja z doświadczonym specjalistą, który nie tylko oceni odpowiednio stan zdrowia pacjenta, ale również dostosuje procedurę do jego unikalnych potrzeb.

Efekty zabiegu modelowania i powiększania ust

Po wykonaniu zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym pacjenci mogą oczekiwać różnorodnych efektów, które przyczyniają się do poprawy wyglądu i samopoczucia. Jakie są efekty zabiegu powiększenia ust?

 • nadanie ustom pełniejszego wyglądu,
 • wygładzenie drobnych zmarszczek i poprawa jędrności skóry,
 • korekta asymetrii warg, przynosząca harmonijny i proporcjonalny efekt,
 • długotrwałe rezultaty, utrzymujące się przez kilka miesięcy.

Nie należy zapominać, że ostateczne efekty zależą od wielu czynników, w tym od typu skóry, ilości użytego kwasu hialuronowego, a także – co ważne – umiejętności oraz doświadczenia specjalisty wykonującego zabieg. Dzięki profesjonalnemu podejściu naszej kliniki pacjenci mogą cieszyć się możliwościami, jakie oferuje powiększanie ust. Gdańsk to miejsce, w którym możesz liczyć na profesjonalnie wykonane zabiegi medycyny estetycznej.

Przebieg zabiegu, jakim jest powiększanie ust Gdańsk

Przebieg zabiegu powiększania ust w Gdańsku, gdzie mieści się nasza klinika – Natural Beauty – jest starannie przemyślaną procedurą, której celem jest nie tylko osiągnięcie odpowiedniego rezultatu, ale również zapewnienie pacjentom bezpieczeństwa i satysfakcji z efektów. Krok po kroku, proces ten obejmuje:

 • Konsultację przedzabiegową, podczas której specjalista medycyny estetycznej przeprowadza rozmowę z pacjentem, oceniając jego oczekiwania, historię medyczną oraz przeciwwskazania do zabiegu. Razem z pacjentem ustala się oczekiwane rezultaty i dobiera właściwą ilość kwasu hialuronowego.
 • Znieczulenie w celu minimalizacji dyskomfortu – w tym celu obszar wokół ust jest smarowany kremem znieczulającym, tak aby cała procedura była bezbolesna.
 • Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego, modelując usta zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. To właśnie ten etap wpływa na ostateczny kształt ust oraz ich objętość. Robimy wszystko, aby pacjentka lub pacjent byli zadowoleni z rezultatu, uzyskując piękne usta, o których zawsze marzyli.
 • Kontrolę efektów przez specjalistę, który sprawdza, czy zabieg modelowania ust przebiegł zgodnie z planem, a także czy objętość ust oraz ich wypełnienie jest zadowalające.
 • Rekonwalescencję, podczas której należy przestrzegać kilku istotnych zaleceń związanych z dbaniem o obszar poddany zabiegowi – mowa tutaj chociażby o unikaniu gorących napojów.

Przeciwwskazania - powiększanie ust kwasem hialuronowym

Chociaż zabieg powiększania ust jest stosunkowo bezpieczną procedurą, to jednak istnieją pewne przeciwwskazania, które mogą wykluczyć pacjenta z możliwości przeprowadzenia zabiegu. Kto powinien zrezygnować ze zmiany kształtu swoich ust w naszym gabinecie medycyny estetycznej? M.in.:

 • kobiety w ciąży i karmiące piersią,
 • osoby z alergiami na składniki preparatu,
 • pacjenci z aktywnymi infekcjami skóry w okolicach ust,
 • osoby cierpiące na choroby autoimmunologiczne,
 • pacjentki oraz pacjenci przyjmujący leki przeciwkrzepliwe.

Modelowanie ust – Gdańsk. Dlaczego akurat Natural Beauty?

Piękne i zmysłowe usta to marzenie wielu osób, którym zależy na podkreśleniu naturalnej urody. Nasza klinika gwarantuje poprawę wyglądu ust oraz tylko i wyłącznie bezpieczne metody powiększania ust. Jesteśmy specjalistami z zakresu medycyny estetycznej z ogromnym doświadczeniem w swojej branży. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta, unikając przy tym przerysowanych rezultatów – naszym celem jest podkreślenie urody każdej osoby w sposób subtelny i harmonijny.

Interesuje Cię powiększanie ust – Gdańsk? Ceny w naszej klinice z pewnością pozytywnie Cię zaskoczą. Umów wizytę już dziś!

Faq

+ Powiększanie ust Gdańsk - cena zabiegu. Ile zapłacisz w naszej klinice?
Cennik dostępny jest na naszej stronie internetowej. Chcąc wymodelować kształt swoich ust w Natural Beauty należy się przygotować na kwotę od 800 złotych.
+ Czy zabieg jest bezbolesny oraz czy pojawi się obrzęk?
Nie, większość pacjentów doświadcza jedynie lekkiego mrowienia, zminimalizowanego dzięki zastosowaniu skutecznych technik znieczulających. Minimalny obrzęk po zabiegu powiększania i modelowania ust jest możliwy, jednak większość pacjentów doświadcza jedynie krótkotrwałego zaczerwienienia, które szybko ustępuje.
+ Jak długo utrzymuje się efekt?
Efekty powiększania i modelowania ust są zazwyczaj widoczne od 6 do 12 miesięcy zależnie od indywidualnych cech organizmu. Interesuje Cię powiększanie ust w Gdańsku? Opinie o klinice, to pierwsze, co należy sprawdzić, wybierając specjalistów.
+ Czy zabieg obejmuje tylko powiększanie ust, czy również korektę konturu?
Nasze usługi powiększania i modelowania ust obejmują zarówno precyzyjne powiększanie, jak i subtelne korekty konturu, dostosowane do indywidualnych preferencji.
+ Czy wypełniacz jest używany w zabiegu modelowania ust?
Tak, stosujemy wysokiej jakości wypełniacze, aby osiągnąć naturalny wygląd i odpowiednio wyrzeźbiony kontur ust, zapewniając długotrwałe rezultaty.