Opalanie natryskowe

Sezon na naturalną opaleniznę na rozgrzanej sopockiej plaży już za nami, ale popyt na piękny brąz wciąż trwa. Taki ciepły odcień skóry jest pożądany wśród Pań, które chcą wyglądać zdrowo i seksownie. Ale po za sezonem letnim w Polsce osiągnięcie tego efektu jest możliwe dzięki metodzie opalania natryskowego.

 

Opalanie natryskowe w salonie Natural Beauty  jest jedną z najbardziej bezpiecznych metod, pozwalających na uzyskanie efektu naturalnej opalenizny. Jak to wygląda? Metoda ta polega na spryskiwaniu ciała za mocą specjalnego pistoletu odpowiedniego barwnika. Cienka warstwa barwnika pokrywa skórę i nadaje jej właściwy kolor. Same barwniki nie powodują podrażnień ani alergii. Jest też bezpieczny dla kobiet w ciąży. Efekt jest utrwalony już po kilkunastu minutach i utrzymuje się przez około 10 dni.

 

Dla właściwego i efektownego wyglądu liczy się właściwa pielęgnacja skóry przed jak i po zabiegu. Nie zawsze można skorzystać z takiej technologii. Jeśli wcześniej pojawią się problemy skórne, otwarte rany, wypryski, alergie oraz astma należy odpuścić sobie zabieg i odczekać kilka dni. Uwaga! Dzień przed samym zabiegiem ciało powinno być wydepilowane. Następnie dokładnie oczyścić pory i wykonać sobie peeling usuwając stary naskórek. Jest to ważne, aby nie doprowadzić w czasie natrysku do smug i zacieków. Taki efekt uboczny powstaje, gdy na skórze znajdowała się nie domyta inna substancja (krem, antyperspirant).

 

Przed samym zabiegiem nie nakładaj sobie na ciało kremów czy balsamów. Barwnik ten koreluje z suchą i czystą skórą. Nie dozwolone jest nakładanie podkładu czy makijażu na twarz. Zabieg jest wykonywany w specjalnej kabinie nago lub w jednorazowych majteczkach.

 

Po zabiegu należy pamiętać, aby nie kąpać się zbyt intensywnie. Nie ścierać farby gąbką czy innymi akcesoriami kąpielowymi. Aby wydłużyć efekt opalenizny stosujemy delikatne balsamy i natłuszczamy skórę. W salonie Natural Beauty zabieg „Opalania Natryskowego” przeprowadzamy w specjalnych warunkach przy udziale przeszkolonego zespołu, zachowując wszelkie zasady czystości i higieny.