Modelowanie i powiększanie ust

Pełne usta kobiece grają bardzo ważną rolę estetyczną twarzy. Są synonimem zdrowia, młodości i atrakcyjności seksualnej. Canon kobiecego piękna w XXI wieku określa, że usta powinny być duże, pełne i mocno zarysowane.

Po za trendami mody jest wiele kobiet, których usta są genetycznie wąskie, posiadają asymetrię, a z wiekiem stają się pomarszczone. Powiększanie i modelowanie ust jest niewątpliwie najczęstszym zabiegiem ratującym takie niedogodności. „Odświeżenie” wyglądu ust w wyniku iniekcji kwasu hialuronowego powoduje, że usta stają się lepiej nawilżone, odzyskują kolor i jędrność. Często przy okazji korekcji ulegają drobne zmarszczki wokół ust.

Zabieg modelowania i powiększania ust w wykonywany salonie Natural Beauty jest rekomendowany wszystkim, pragnącym nadać swoim ustom objętości i jędrności. Polega na poprawie konturu ust oraz uwydatnieniu cienkiej wargi górnej. Modelowanie ust jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranego kwasu hialuronowego.

Na czym polega powiększenie ust kwasem hialuronowym?

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka. Niestety wraz z upływem czasu ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, co widoczne jest między innymi w okolicach ust. Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na uzupełnianie niedoboru kwasu hialuronowego w ustach poprzez zabiegi wypełniania.

Po konsultacji, przygotowaniu skóry do zabiegu oraz znieczuleniu, preparat z kwasem hialuronowym wstrzykiwany jest pod skórę za pomocą strzykawki z bardzo cienką igłą. Po aplikacji wykonywany jest delikatny masaż, który ma na celu równomierne rozprowadzenie preparatu. Może nastąpić delikatna opuchlizna, która się wchłania po upływie 2-3 dni.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu w naszym gabinecie Natural Beauty, jeśli macie Państwo obawy, można umówić na konsultację, podczas której Pani Ewelina doradzi i odpowie na pytania.