Mezoterapia igłowa

Mezoterapia wykonywana w salonie Natural Beatu w Gdańsku to mało inwazyjna procedura medyczna, komfortowa dla pacjenta i niewymagająca specjalnego przygotowania ani okresu rekonwalescencji. Polega na wprowadzeniu w skórę preparatów bogatych w substancje czynne poprzez liczne iniekcje cienką igłą, zapewniając ich dotarcie do skóry właściwej. Efekt uzyskujemy dzięki połączeniu stymulacji skóry przez nakłucia oraz działaniu w skórze preparatu o złożonym składzie i wielokierunkowym działaniu.
Zabiegi z wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości preparatów z certyfikacją medyczną, których skład oparty jest miedzy innymi na nieusieciowanym kwasie hialuronowym wzbogaconym dodatkowymi substancjami przedłużającymi jego trwałość w skórze.Oraz licznymi składnikami aktywnymi. Dzięki nieinwazyjnej procedurze i bezpiecznym preparatom ryzyko skutków niepożądanych jest minimalne, a po zabiegu pacjent może od razu wrócić do swoich obowiązków. Ilość i częstotliwość zabiegów ustalamy indywidualnie w salonie Natural Beauty w Gdańsku w zależności od wskazań i celu kuracji.

• Aqusine btx – Jest to zabieg na twarz opierający się na śródskórnym wstrzyknięciu małych dawek preparatu co kilka centymetrów. Kompleksowe rozwiązanie w terapii przeciwstarzeniowej. Zabieg ten działa dużo silniej w metodzie mezoterapii igłowej. Główną zaletą tego produktu jest to, iż rozluźnia mięśnie mimiczne twarzy, powodując tym samym wygładzenie skóry – głownie okolicy oczu, czoła, zmarszczek palacza czy lwiej zmarszczki. Produkt ten jest w pełni bezpieczny dla organizmu człowieka.
Peptydy takie jak: dekapeptyd-29, oligopeptyd-62, acetyl dekapeptyd-3 zanurzone  są w  nieusieciowanym kwasie hialuronowym, całkowicie biodegradowalnym. Zabieg działa rozluźniająco na mięśnie twarzy, aktywnie regeneruje skórę, dzięki dodatkowemu składnikowi jakim jest  kwas hialuronowy, nawilża skórę, działa bardzo silnie przeciwzmarszczkowo i przeciwstarzeniowo. Kontroluje procesy anaboliczne i kataboliczne w skórze.

• Dr. Cyj Hair Filler – to pierwszy na świecie preparat peptydowy pochodzenia niezwierzęcego wykorzystywany w terapii problemów z włosami. Zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych z kwasem hialuronowym, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe.Program zabiegowy obejmuje cykl 4 zabiegów wykonywanych co 2 tygodnie. Pierwsze zauważalne efekty obserwowane są już po 2 tygodniach od rozpoczęcia kuracji. Zabieg rekomendowany jest w leczeniu problemów z włosami o różnym nasileniu i podłożu. To pierwszy preparat dający tak spektakularne efekty. Dla podtrzymania efektu i przedłużenia działania zabiegu zalecamy wykonanie kuracji przypominającej po 6 miesiącach od zakończenia pierwszej serii iniekcji preparatem. 
Po zakończeniu serii zabiegów w salonie Natural Beaty w Gdańsku nasi Klienci zaobserwowali:- pobudzenie krążenia krwi w skórze głowy oraz rewitalizację mieszków włosowych.- pobudzenie wzrostu włosów- zatrzymanie procesu wypadania włosów- zagęszczenie włosów

•  Sunekos – mezoterapia igłowa – 
to produktu do mezoterapii igłowej. Jest to nowa propozycja salonu Natural Beauty dla wszystkich pacjentów, którzy świadomie dbają o swoją skórę. Dążą do jej odmłodzenia w sposób naturalny i nie zmieniający rysów twarzy. Jest to połączenie kwasu hialuronowego i aminokwasów, które synergistycznie stymulują regenerację macierzy pozakomórkowej.Sunekos podawany przy zabiegu w salonie Natural Beauty wyróżnia się wysoką jakością oraz skutecznością przy zachowaniu pełnego profilu bezpieczeństwa. Bardzo subtelny efekt wolumetryczny widoczny jest natychmiast po zabiegu. Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać – pierwsze rezultaty widoczne są po około 10 dniach, a ostateczne pojawiają się w okresie pół roku.  Optymalne efekty terapii preparatem Sunekos uzyskuje się po wykonaniu 3 – 4 zabiegów w odstępie 7 – 10 dniowych. Możliwe obszary iniekcji to: twarz, szyja, dekolt, dłonie, ramiona, wewnętrzna strona ud i obszar pod kolanami.

• Mezoterapia okolicy oczu JALUPRO
 – to sposób na szybką i bezpieczną regenerację tkanek delikatnych okolic oka. Zabieg – wraz z górną powieką – daje spektakularne efekty.Starzenie się skóry to głównie zmniejszenie się liczby fibroblastów, która odpowiadają na naturalną produkcję kolagenu w naszym organizmie, a także innych substancji, które odpowiadają za jędrność i elastyczność skóry. Jalupro który stosujemy w salonie Natural Beauty to odpowiednio skomponowany kompleks kwasu hialuronowego i czterech innych aminokwasów, pobudzających do produkcji kolagenu.

Odpowiednia dobranie składowych zapewni skórze nawilżenie, jędrność i elastyczność, a także zniweluje zmarszczki. Zabieg szczególnie jest polecany dla delikatnych okolic oka. Mezoterapia oka – niweluje mocne cienie pod oczami, słabą skórą wokół oczu, twarzy, odświeży szarą skórę pozbawioną blasku, spowolni oznaki upływu czasu.

• Mezoterapia okolicy oczu RRS HA Eyes. – 
to jeden ze sposobów walki o pełną blasku skórę okolic oczu. Technika niewielkich mikronakłuć wykorzystuje powstały uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Preparat RRS HA EYES jest koktajlem stworzonym do leczenia i pielęgnacji wrażliwej okolicy oka. Skład preparatu do mezoterapii jest oparty na kwasie hialuronowym w połączeniu z różnymi kompleksami biorewitalizującymi.

Nasi klienci po zabiegach zauważyli:  nawilżanie, poprawę mikrokrążenie, rozjaśnienie skóry, poprawę konturów oczu, poprawę struktury skóry, zmniejszenie oznak starzenia, redukcję worków pod oczami, rozjaśnienie cieni pod oczami, działania antyoksydacyjne. Pojedynczy zabieg stosowany w salonie Natural Beauty zalecany jest w celu natychmiastowego odświeżenia okolicy oka. W celu kompleksowej odnowy okolicy oka i przywrócenia młodego spojrzenia zalecana jest seria 4- 6 zabiegów powtarzanych w odstępach 7-14 dni.

• Mezoterpia okolicy oczu SUNEKOS 200
 to opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz odpowiednio wyselekcjonowanych aminokwasów, które są niezbędne dla optymalnej stymulacji macierzy pozakomórkowej, a więc tzw. biogenezy skóry, która polega na jednoczesnym pobudzeniu produkcji kolagenu i elastyny. 
Właśnie ta zdolność  wyróżnia ten produkt na tle innych biostymulantów, które głównie zajmują się kolagenem. To ważne, bo włókna elastynowe decydują o młodym wyglądzie skóry. Dla okolicy oka (ze względu na jej szczególną ruchliwość i mimikę) są szczególnie ważne, zapewniając cienkiej i delikatnej skórze elastyczność, sprężystość i odporność na rozciąganie. Sunekos aplikowany w salonie Natural Beaty w Gdańsku świetnie też radzi sobie z cieniami pod oczami, skutecznie je rozjaśniając.

• Prostrolane – to małe cząsteczki aminokwasów połączone wiązaniem peptydowym, które stanowią budulec białka. Występują one naturalnie w organizmie każdego człowieka, jednak wraz z wiekiem ich ilość maleje. Rozwój medycyny estetycznej pozwala jednak na stworzenie peptydów mimetycznych w warunkach laboratoryjnych, które wykazują niemal identyczne działanie do tych naturalnych, niosąc niezliczone korzyści. Preparaty Prostrolane podawane w salonie Natural Beauty stosowane są do peptydowej terapii twarzy i ciała zarejestrowane są jako wyrób medyczny. W ich składzie znajdziemy kompleks starannie dobranych peptydów oraz kwas hialuronowy, który ułatwia przyswajanie i transport cennych składników. Co ciekawe, działanie peptydów nie jest ograniczone tylko do trwania zabiegu. Dzięki nowoczesnej technologii przedłużonego działania, każda dawka preparatu utrzymuje się na skórze, penetrując tkanki aż przez kolejne 2 tygodnie.

TwAc Eyes  to preparat bezwzględnie niwelujący cienie pod oczami. Dodatkowo intensywnie nawilża i zwalcza drobne zmarszczki okolicy oczu, wygładza i liftinguje skórę. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Zawarty w preparacie PDRN pobudza proces odbudowy naskórka, przyspiesza bliznowacenie i ponowne nabłonkowanie oraz pobudza aktywność metaboliczną skóry, dzięki czemu skóra staje się nawilżona, gładka i napięta.
Neauvia Hydro Deluxe -zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii. Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 4 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 3 tygodni. Chcąc zapewnić długotrwały rezultat, pod koniec serii warto zaoferować pacjentowi przeprowadzenie zabiegu uzupełniającego, który powinien być wykonany po upływie sześciu miesięcy.