Botoks na włosy

Aplikację botoksu można wykonać na włosy, żeby zapewnić im regenerację i odnowę biologiczną. Botoks na włosy staje się popularny po sezonie letnim, kiedy włosy są zmatowione wiatrem is letnim słońcem. Aż 90% wszystkich włosów wymaga posezonowej rekonstrukcji. Taki profesjonalny zabieg „Jean Paul Myne Thermo Repair” można wykonać w salonie Natural Beauty w Gdańsku.


 


Botoks

Zadaniem botoksu jest odbudowa zniszczonej struktury włosa. Po zaaplikowaniu substancji odżywczych (w postaci kolagenu, kwasu hialuronowego, nanosfery mikroskopijnych kapsułkowanych ceramidów) w samodzielnie przygotowane kosmetyki następuje regeneracja i uzupełnienie ubytków między korą a otoczką włosa. Sama regenerująca substancja nie niszczy włosów i nie osłabia. Po wykonaniu całego 60 minutowego procesu włosy zyskują blask, stają się miękkie a zarazem mocne, elastyczne i przyjemne w dotyku. Ich kolor jest bardziej wyrazisty i lśniący. Taki profesjonalny zabieg jest całkowicie nie inwazyjny a wykonujemy go po wcześniejszej rezerwacji terminu w naszym salonie Natural Beauty w Gdańsku.

Zabieg aplikacji botoksu na włosy dedykowany jest dla każdej osoby ze słabymi i zniszczonymi włosami. W szczególności w okresie jesiennym, kiedy po lecie nasze włosy są mocno osłabione, przesuszone słońcem i zniszczone słoną morska wodą. Ogólnie nie ma przeciwskazań co do pór roku.

Cały proces trwa 40 minut i w salonie Natural Beauty w Gdańsku dzielimy go na cztery ważne etapy:

  • bardzo dokładne, dwukrotne i komfortowe mycie włosów. Stosujemy tu dedykowany szampon, którego zadaniem jest lekko uchylić łuski włosa. Dzięki temu procesowi, substancje odżywcze mogą wchłonąć w strukturę wewnętrzną włosa.
  • nałożenie serum dla poprawy kondycji włosa. Po lekkim osuszeniu włosów za pomocą ręczników papierowych przystępujemy za pomocą strzykawki do nakładania botoksu.
  • kolejny etap to 40 minutowa aplikacja na włosy ręcznie przygotowanej maski.
  • ostatni etap do zachwyt klientki, sesja Selfi i umieszczanie fotek nowych i pięknych włosów na Instagramie.

Efekt zabiegu botoksu utrzymuje się kilka miesięcy. Po zabiegu warto myć włosy co 3-4 dni. Przez cały czas należy szczególnie zadbać o włosy i korzystać z odpowiednich szamponów. Wszelkie informacje udzieli Państwu nasz przeszkolony zespół fryzjerek: Aleksandra i Karina z Natural Beauty z Gdańska.